Subota, 18.Svibnja 2024 (23:28:49) - Godina:22

Odaberite teme

O Portalu

Još jedna šok utakmica u režiji svjetskih rukometnih prvaka-26:25

Sport, 24.01.2004.
(Izvor:redakcija)26:25 protiv reprezentacije Danske konačni je rezultat još jedne šok utakmice naših rukometnih reprezentativaca.

Utakmicu je karakterizirao loš početak i gubitak od pet golova razlike koji se do kraja prvog poluvremena polako istopio.

Drugo su poluvrijeme naši reprezentativci počeli jako, Danci su izgublili korak i gotovo 12 minuta je prošlo a da Danci nisu postigli ni jedan gol.

U drugom dijelu utakmice naši su popustili no ipak Danci nisu izjednačili sve do 3 minute prije kraja. Tada smo vodili 2 razlike i imali igrača više. Ne samo da nismo dali gol nego smo ga dobili. Danci su se vratili u igru i izjednačili da bi nakon timeouta 30 sekundi prije kraja utakmice Hrvatska odigrala dobru kombinaciju, zabila gol za 26:25 što je i konačni rezultat utakmice.

Ovime se Hrvatska plasirala u drugi krug natjecanja sa 4 boda iz dvije utakmice i mirno dočekuje sljedećeg protivnika.