Ponedjeljak, 6.Svibnja 2024 (15:05:42) - Godina:22

Odaberite teme

O Portalu

Biciklistički klub Poreč nastupio na 6. kolu Giant MTB zimske lige u Novigradu

Sport, 10.02.2022. (08:04)

Nakon tjedan dana pauze, u nedjelju je u Novigradu serija Zimske lige Istre i Kvarnera nastavljena šestom utrkom sezone, koju su obilježili dolazak brojnih natjecatelja iz Italije, niska magla i oblačno vrijeme.

Talijanskih su natjecatelji zasjenili domaće i slovenske u nekoliko kategorija. Daniel Pozzecco bio je apsolutno najbrži te je pobijedio za tri sekunde ispred prekaljenog veterana Roberta Vidonija. Luka Grubišić osvojio je treće mjesto u ukupnom poretku sa četiri sekunde zaostatka.

Od članova Biciklističkog kluba Poreč, u dječjoj kategoriji U7 bio je najbrži Lukas Horvat, dok je njegov brat Alex Horvat zauzeo 4. mjesto.

Četvrto je mjesto u kategoriji U30M Diego Žužić, a Dijana Benković šesto u kategoriji seniorke 30+. U kategoriji U40M sudjelovali su Benjamim Brajković i Denis Terlević.

Sedma runda serije Giant MTB ZLIK održat će 13. veljače pod nazivom XC Slum u organizaciji BK Buzet.